Illa:
Csak ültem és lmerengtem a gondolataimban. A csendet Tim törte meg, aki ráadásul megint vérzet.
- Szép reggeled lehetett... - Jegyeztem meg, néztem végig a fiún. - Szia és persze. - Válaszoltam neki, de elfordultam tőle.
Egyszerűen, megbocsájtott nekem, de én magamnak nem tudtam megbocsájtani.
- Egyszerűen, nem tudom kiverni a fejemből ami tegnap történt. Hülye voltam, hogy megtettem, még a legjobb barátomon sem használnám, se a bátyjámon az átkot. Ezek után, lehet, hogy nem leszek jó ember... de nem tudom helyesen cselekedtem e... - Válaszoltam Sebastiannak, de nem mertem a szemébe nézni, pedig nem is haragudott rám.
Csak ültem és lmerengtem a gondolataimban. A csendet Tim törte meg, aki ráadásul megint vérzet.
- Szép reggeled lehetett... - Jegyeztem meg, néztem végig a fiún. - Szia és persze. - Válaszoltam neki, de elfordultam tőle.
Egyszerűen, megbocsájtott nekem, de én magamnak nem tudtam megbocsájtani.
- Egyszerűen, nem tudom kiverni a fejemből ami tegnap történt. Hülye voltam, hogy megtettem, még a legjobb barátomon sem használnám, se a bátyjámon az átkot. Ezek után, lehet, hogy nem leszek jó ember... de nem tudom helyesen cselekedtem e... - Válaszoltam Sebastiannak, de nem mertem a szemébe nézni, pedig nem is haragudott rám.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése