Tim
Csak néztem Bredet. Nem szóltam vissza neki mivel tudtam teljesen igaza van. Tényleg egy genyó vagyok. Még nincs egy napja ,hogy járni kezdtem Illával és máris megcsalom? Ezeket másoknál polyénból csináltam ,de velük ellentétbe Amit tényleg szerettem.
- Igazság szérumot? - Fakadtam ki. Rengeteg titkom volt és szörnyű lenne ha kiderülnének. De végül úgy értelmeztem ,hogy csak akkor fog hozni ,ha még egy ilyen történik. Ekkor eleresztett és én megnyugodtan sóhajtottam fel. De ekkor visszafordult és orrba vágott.
- Hülye állat. - Káromkodtam halkan. Mért kell ,hogy az iskola legnagyobb állata legyen a csajom bátyja? Végül úgy döntöttem nem megyek be enni. Angelinát sehol sem láttam ,de nem is érdekelt. Egyenesen száguldottam lefelé a klubhelyiségbe. Közben pedig lehuppantam egy székre és gondolkoztam. Lehet mégsem illünk össze Illával. Ő egy jó gyerek én pedig nem. De ekkor eszembe jutott mi is történt tegnap. Jó talán mégsem olyan jó gyerek. Mosolyodtam el. Rájöttem ,hogy az első órám a hárpiával lesz. Király. Ekkor eszembe jutott az ,hogy Ami is mardis lesz. Rémes ,eddig semmire sem emlékeztem. Ekkor kinyitottam Viv szobájának ajtaját .Reméltem ,hogy ott találom Illát.
- Bejöhetek? - Kérdeztem képletesen ,de már indultam is felé. Megláttam ,hogy egy könnycsepp csúszik le arcán. Bred még nem tudta neki elmondani, akkor mért sír? Kérdeztem magamtol majd helyet foglaltam mellette és megfogtam a kezét. - Mi a baj? - Kérdeztem tőle és szemébe néztem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése