Illa:
- De lett volna választásom. Nem csinálom meg és akkor kicsapnak az iskolából. Komolyan szar az élet. - Megöölelt ami jól esett, majd tett egy megjegyzést. - Mi van? Amúgy jó így az orrod és mit hülyéskedtél? Ki vert meg Nate vagy az a vadbarom? - Tereltem el a témát. Tovább fogok lépni valaha is ezen a dolgon? Lehet. De nem most lesz az is bíztos.
- De lett volna választásom. Nem csinálom meg és akkor kicsapnak az iskolából. Komolyan szar az élet. - Megöölelt ami jól esett, majd tett egy megjegyzést. - Mi van? Amúgy jó így az orrod és mit hülyéskedtél? Ki vert meg Nate vagy az a vadbarom? - Tereltem el a témát. Tovább fogok lépni valaha is ezen a dolgon? Lehet. De nem most lesz az is bíztos.
Brendon:
Meg reggeliztem, és siettem vissza a klubhelyiségbe. Mondanom sem kell, csak Acerlot járt a fejemben. Lehet egy állat vagyok, de még is.. Egy napja nem jött össze a húgommal és máris megcsalja? ugyan már.
- De jó azzal a cafkával lesz az első órám? - remek... - Léptem be a hálókörletbe és szedtem össze a cuccaimat és lent vártam a díszes társaságot.
Meg reggeliztem, és siettem vissza a klubhelyiségbe. Mondanom sem kell, csak Acerlot járt a fejemben. Lehet egy állat vagyok, de még is.. Egy napja nem jött össze a húgommal és máris megcsalja? ugyan már.
- De jó azzal a cafkával lesz az első órám? - remek... - Léptem be a hálókörletbe és szedtem össze a cuccaimat és lent vártam a díszes társaságot.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése