2010. április 25., vasárnap

Brendon:

Az események gyorsan zajlottak. Én figyeltem a többieket közben, már nem érdekelt semmi. Vivi kirohant nem bírta a feszültséget, Nate meg csak vigyorgott.

Én csak bólintottam, azután ott hagyta a népet. Illa, is figyelte az eseményeket, ránéztem és intettem, hogy menjen Timmel.

Utána Detty hozzám bújt és sírt. A bánat sírja, nem tudtam milyen érzés, de nem akartam soha tudni…

- Hééé kislány… Ne sírjál.. – Mondtam neki majd átkaroltam. Megfogott és elvitt. Meg szólalni se tudtam,hova megyünk de aztán rájöttem. A szükség szobája. Vajon mi dolga itt? Ott volt egy kanapé és leültem. Felém szegezett egy kérdést. „Ugye Meghallgatsz”

- Háát… igen, persze. – Válaszoltam neki, de ridegnek éreztem magam. Nem volt se jó se rossz kedvem.. figyeltem csendben, Dettyt.

- Na gyerünk, kezdjed…

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése