Tim
Viv is eltűnt még este. Hát ezek nem késlekedtek. Mosolyodtam el miközben lefelé ballagtunk. Mikor beléptünk a klubhelyiségbe azonnal elsápadtam. Brendon épp Nattel beszélgetett. De jó ,hogy ő is Mardekáros.
- Hali. - Köszöntem és végig Illát néztem. Vártam Bred vallomását. De csoda folytán nem jött. Illa bocsánatot kért Nattől. Én pedig amint befejezte hozzá fordultam.
- Szerintem mennyünk ha nem akarunk elkésni. - Mondtam Aminak. Tudtam ,hogy együtt lesz óránk a többiekkel ,de reméltem ,hogy jó messze fogunk ülni tőlük. Pár napig távol kell őket tartanom egymástól. Csak még Bred elfelejti a reggeli incidenst.
- Fiú! - Biccentettem és húzni kezdtem Sarat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése