2010. április 9., péntek

Brendon és Illa

Illa:

Hallgattam a beszédét. Tudtam, hogy nem fazék volt és azt is tudtam, hogy hazudik. Rossz embernél kezdte a füllentést. Én csak bólintottam.
- Menjünk. - Mondtam rá majd megnéztem és Viv sehol nem volt. Ki tudja, mit csinálhatot. - Nem tudom, már éjszaka nem volt bent. Akkor ezek szerint Nate sem... Juj.. - eszembe jutott, hogy tőle is elnézést kell kérjek.. Elindultunk lefelé a klubhelyiségbe, ahol Brendont meg Natet találtuk ott.
- Hali. - Köszöntöttem a társaságot, amikor Timmel jöttem lefele. Biccentettem a két fiúnak, majd lesütöttem az arcom. Még új volt nekem ez az egész helyiség, csak a társaság nem.
- Nate.. - Odaléptem elé kezdtem a mondókámat. - Bocs, tudom,hogy nem volt helyes amit tettem a fejemet vesztettem el.

Brendon:

- Bocsi,nem tudtam, hogy itt vagy. - Mondtam Colenak. Sajnáltam szegényt, már csak azért is mert milyen anyja van. Egy olyan aki képes minden pasinak odaadni magát. - Remek. Lehet ennél jobb napunk vele és Julian parasztkával? Inkább mentem volna Drumstrangba ahol nem ilyen nevelést kap az ember. - Mondtam Natenek, aki megölelt. Majd ekkor Tim jött le Húgommal. Mit mondhatni elég dűhösen néztem a gyerekre, mi több a zöld szemem megvillant, mint aki vadászni akar.
- Sziasztok! Sebastian... - Biccentettem oda haveromnak, akiben melllesleg most elment a bizalmam. Azt most újra elkezdheti felépíteni. Azután azt látom, hogy Húgi odalép Colehoz, és bocsánatot kért.
- Ez mind szép Húgi, meg minden, de hogyha valami sérülése keletkezett a kiscsajnak? - Kérdeztem tőle, mert azért féltettem Dettyt én is. - Lehet, valamelyik szünetben megkeresem. Már ha Nate bácsi engedi... - Vigyorogtam rá.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése