Tim
Hála az égnek ,Brendon nem Illához ment ,hanem csak kicsit lemaradt. Miközben a fejemhez vágta ,már mesélte is a kis incidenst Natenek. Persze tudtam ,hogy őt nem érdekli ,ezért beviharzottam a terembe. Leültem a hátsó sorba . Természetesen eg szabad percem sem volt ,mivel körülvettek a csitrik. Volt egy-két arc akikre emlékeztem ,hogy volt velük közeli kapcsolatom ,de nem voltam ebben biztos. Ekkor beviharazott az én " szeretett " Professzorom.
- Remek. - Mondtam miközben már kijjebb is toltam székem ,hogy könnyebben fel tudjak állni. Minden órán és feleltem. Mondhattam bármit minig BORZALmast kaptam. Na jó sokszor TROLLT. Talán egyszer pedig HITVÁNYt.
- Tanárnő! - Biccentettem miközben a táblához sétáltam. Úgy látszik nem volt neki elég a tegnap este.
- Akkor kezdem...A Confringo robbantó átok. A célpont amire a pálcával mutatunk felrobban.... Akkor van az Expulso hatása hasonló az előzőhöz ,de ezt inkább sötét varázslatokkal ,hozzák kapcsolatba. Ezeket a varázsigéket a tavalyi év folyamán tanultuk. Most pedig ha a Professzor megengedi... - Mondtam és a Professzor szót megnyomtam. Felelésem közben azon gondolkodtam nem hagytam e ki valamit. De most úgy döntöttem csatába szállok Anastasiával.
- Áttérnék a Tiltott Átkokra. - Mondtam és egy gúnyos mosolyt küldtem felé. - Ezekből 3 varázslatot ismerünk . Az Inperiot ,a Cruciot és az Avada Kedavra. Ezek a varázslatok gyermekkorban még nem járnak súlyos büntetéssel. De ha egy gyermeket egy felnőtt kényszeríti az átkokra. Akkor a felnőttnek bérelt helye van az Azkabanba. Tanárnő? Maga csinált már ilyet? Mert szerintem aki egy gyermeket használ ilyen helyzetbe az egy szívtelen ,gonosz és megátalkodott ku.. hárpia... - Mondtam és egy gúnyos mosollyal Anastasiát figyeltem. Jól megadtam neki a karddöfést.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése