2010. április 8., csütörtök

Sebastian

Tim

Csak néztem Illát és sajnáltam ,de nem értettem mit van úgy oda. Hisz nem vagyok pólyás szép llenne ha a kis csaj túlélné én meg belehalnék. Erre akaratlanul is elmosolyodtam ,majd hirtelen visszavettem a szomorú maszkot.
- Ugyan.. Mivel jenne jobb ha elmentél volna? Az hidd el nagyobb fájdalom lett volna mint ez a hülyeség. Mondom ,hogy nem nagy szám. Olyan érzés mint ha... Mint ha csiklandoznának. - Nem nagyot füllentettem. Hasonlított arra is. De rosszabb volt. Ekkor visszakérdezett ,hogy kivel szórakoztam. Vaciláltam ,hogy elmondjam e neki ki volt a támadóm.
- Csak egy ostoba mitugrász Griffendéles fejbe dobott egy idióta ... Egy idióta fazékkal. Ne kérdezd honnan vette. Ha lett volna pálcám agyonátkoztam volna ,de így nem lett semmi komoly baja. - Próbáltam hétköznapinak tűnni. Egyrészt utálta ha Breddel bunyózok ,másrészt pedig nem mondhattam el az okát.
- Na, induljunk. A hárpia utálja a későket. Mellesleg Viv hol van? Nate már kora hajnalba se volt sehol. - Kérdeztem és húzni kezdtem...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése