2010. április 8., csütörtök

Nathaniel


Nem sikerült tervem. Arcvonásaim megkeményedtek, és minden érzelem eltűnt belőlük. Elengedtem Viv bársonypuha kezét, majd pálcámért mentem, és egy egyszerű igével kinyitottam az ajtót. Mielőtt beléptem volna a fürdőszobába, közel sétáltam a lányhoz, aki csak ált ott a szoba közepén. Egészen közel hajoltam hozzá, majd megragadtam a tarkóját, és kényszerítettem, hogy a szemembe nézzen. Ajkamat az övéhez érintettem, de nem csókoltam meg, csak vártam, amíg ő kezdeményez. Nem váratott sokáig magára, de mikor már beleélte volna magát, eltoltam magamtól.
- Tudod, édesem, ezt ki kell érdemelni. Menj, öltözz fel, nem akarom, hogy így gyere az órákra – mértem végig, és gonoszan vigyorogtam,majd beléptem a fürdőszobába, és beálltam a zuhany alá.
Mikor kész lettem, ő már nem volt ott. gyorsan felöltöztem, egy fekete inget vettem fel, hozzá pedig egyszerű farmernadrágot, és vállamra kaptam táskámat, és taláromat. A klubhelységben ott találtam Brendont, aki éppen anyámat átkozta szavaival, ha jól hallottam.
- Egyet kell, hogy értsek veled haver. És nem csak az első, hanem kapásból vele töltjük az első napunk felét. Kettő SV és egy Bájitaltan, és ha ez nem lenne elég aztán két Kviddics edzés a szeretőjével – köptem undorodva, majd leültem Brendon mellé, és megöleltem.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése