Tim
Amint leültem rögtön rám nézett. Valahogy szomorú és bánkódó volt. Ekkor tett egy megjegyzést. Először nem értettem mire gondol ,de később leesett. Már megint vérzek? Egyszer agyon ütöm ezt a kölyköt.
- Jah ,hogy ez? Csak egy kicsit hülyéskedtem. - Mondtam neki ,majd a földre néztem. Egy szemétláda vagyok. Egy leköpni való majom. Szeretem őt ,mégis mással csókolózok? Bred helyébe agyonütöttem volna magam. Ekkor felvettem Illa pálcáját a kis éjjeliszekrényről ami az ablak mellet volt.
- Tergeo! - Mondtam és éreztem ,hogy eltűnik a vér az arcomról. - Így megfelel? - Mosolyogtam rá. De ekkor elkezdte mesélni mi is a baja.
- Oh, kicsim. Nem a te hibád volt. Ahogy tegnap megmondtam én is részese voltam a dolognak. Mellesleg úgysem lett volna választásod. - Mondtam ,majd megöleltem. - Mellesleg nem is volt olyan szörnyű. - Füllentettem. - Most pedig tudnod kell ,hogy én sem vagyok egy velejéig jó ember. Te pedig hozzám képest szent vagy. - Igazat mondtam. Ő mindig is jó ember lesz, de én soha.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése