2010. április 11., vasárnap

Viviana

Elégedetten vettem tudomásul, hogy feleletemre egy Kiváló érdemjegyet kaptam. Nem sokkal később a teremből távozott a számomra jelen pillanatban igencsak idegesítő hímegyed. Összeszűkített szemmel néztem utána, majd az ott hagyott felszerelése felé pillantottam, ami közt egy cetlit is megpillantottam.
- Invito! – suttogtam a pad alatt, és a kis papírdarab máris a kezemben landolt. Gyorsan átfutottam a sorokat, majd fejcsóválva átnyújtottam Illának. Aztán a füzetem sarkára firkantottam. „ Szerinted a bátyád van annyira idióta, hogy kikezdjen a libával? Mert, ha igen és Nate észreveszi, akkor Brendon halott ember. De legalább rájönne, hogy milyen a húga…” Próbáltam a tanórára figyelni, de nem igazán ment. Türelmetlenül doboltam a pennámmal és egyre gyakrabban pillantgattam a nagy faliórára. Mikor pedig megszólalt az óra végét jelző csengő, gyorsan besöpörtem mindent a táskámba és felkaptam, majd Illát is magam után rángattam. Az ajtóban megálltam és visszafordultam Sebastianhoz.
- Most gyere, vagy itt hagyunk és lemaradsz a részletekről.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése