2010. április 11., vasárnap

Amarilla

Illa:

Figyeltem, ahogy az órán zajlanak a dolgok. Mint, mindig Sebastian hitványnnál jobb jegyet nem szokott kapni.
- Egyszer, csinálna valami jót Mr. Acerlot, még akkor hitványt adna neki... - Köptem a tanárnőhöz a szavakat, és mit sem törödvén, hogy büntetőmunkát ad e én csak vágtam hozzá a megjegyzéseket. Vivi szokás szerint kiváló jegyet kapott. Ekkor nagyvágtatva kilépett Nat mert rosszul van, de lehetett látni tiszta ideges.
Eközben, Vivi hajolt le és egy ceklit vett el Natettől, majd a papir sarkára, egy mondatot szögezett nekem.
„ Nem tudom, de Bred mindig a feje után ment. Makacs mint az öszvér és ráadásul Natet sem kíméli, ha neki esik. Azt hiszem itt az ideje cselekedni." - Írtam vissza Vivinek, majd elővettem egy rókázó rágcsát ésgyorsan megettem. Nem kellett sok, a tanárnő előtt „nagyon rosszul" lettem és kértem engedjen le a gyengélkedőbe Vivivel.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése