2010. április 7., szerda

Viviana

Áuuu! Szétnyomnak. Ki ez a hülye? Ja, csak Nate az. Heh? Mit keres ez az ágyamban? Ez nem is az én ágyam! Na, mindegy. Álmos vagyok.
- Hagyjál… - dünnyögtem a szőke mellkasába. Aztán már csak arra eszméltem fel, hogy a földön fekszem takaró nélkül. Hogy az a…! Kis dög! Nagy nehezen visszamásztam az ágyra és lerántottam Colerol a takarót. A hátára fordítottam és ráültem a csípőjére. Megfogtam a csuklóit és a feje fölött odanyomtam az ágyhoz. Lehajoltam és megharaptam azt a cuki kis száját.
- Ébresztő drágám… csak nem akarsz egyedül hagyni? Nincs más a szobában, csak mi ketten. Ha te nem szórakoztatsz, jobb társaságot kell keresnem… - néztem ártatlanul. Megint megharaptam a száját, de most kicsit erősebben.
- Naaateeee!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése