2010. április 7., szerda

Seb

Tim

Nagyon korán ébredtem. Még épp ,hogy csak hajnalodott. Körbenéztem a szobában. Bred az ágyában egy szál alsúban aludt. Már megszoktam. Szegénynek feltűnési viszketegsége van. de ekkor megpillantottam az üres ágyat.
- Hát ez meg? - Nem sokáig törődtem vele. Csendben összekészülődtem és kiléptem a klubhelyiségbe. Csak egyetlen diák volt ott. Angelina. Nem régen a barátnőm volt vagy mi a szösz. Odamentem a pityergő lányhoz.
- Hát veled meg mi történt?

Jól eltelt az idő míg a kastélyban mászkálgattunk. Végre jobban megismertem a lányt. Egész kedves teremtés volt. De egyszercsak azt éreztem hogy átölel és megcsókol. Azonnal abba akartam hagyni de nem ment. A pasi ösztöneim nem egedték ,így visszacsókoltam neki. Ekkor valaki erősen megragadott ás a falhoz csapott oda sem kellett néznem ,hogy tudjam ki is az valójában. Csak egyetlen srác volt a suliba aki ilyen agresszívan szokott velem viselkedni. Brendon. De már hallottam is a hangját.
- Figyelj már ide ember. Nem érted az egézset. Nem történt semmi és ő csokólt meg. Engedd el a pólóm nyakát mert megfulladok. - Mondtam neki. Bevallom kicsit megijedtem. Neem csak Bredtől ,de attól ,hogy a falat amit az évek alatt lebontottam Illába most újra építettem. - Nem hazudtam neked. Szeretem őt. Nem az én hibám volt. - Könyörögtem neki. - Ölj meg. De kérlek ne szólj neki erről. - Könyörögtem neki továnn.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése