Illa:
Sokáig nem tudtam elaludni. Egyre jobban azon gondolkozom, hogy mit tettem. Ez vajon meg bocsátható még? Talán igen. Többiek nem haragszanak, csak a Hemsworth fivér szerintem, de őt sajnáltam az anyja miatt.Nem akartam a szememnek hinni amit láttam.
Az új házamban ébredtem reggel. A sötét zöld háló körletben a Mardekár házban. Kicsit örültem is neki, mert sok mindenkivel együtt lehetek nap mint nap, amit ezt eddig nem tehetek meg. Másrészt meg nem kell egy szobában lennem azzal a hülye tyúk Dettykével.
Fel keltem pihe puha ágyacskámból, elindultam a zuhanyzóba és lezuhanyoztam. A barna hajamat szépen kifésültem a ruhámat megigazítottam és lassacskán visszamentem a szobámba. Elemezgettem az új órarendemet, és beláttam nem hiába.
- Ennek a nőnek kell az órájára járnom? - Tűnődtem, és csóváltam a fejem, hogy felejtsék el. Bár más választásom nem volt, el kell mennem rá. Gyűlöltem, a tanárnőt mióta azt kérte tőle, átkozzam meg Acerlotot. Miért nem inkább a tanárnőt? Komolyan elegem lett ott abban a percben, hogy az egyik szerettemet átkozzam meg. Még Brendonnál is fájt volna, pedig rajta megcsináltam volna.
Amikor a tanárnő elmesélte, hogy a szüleink se voltak éppen minta gyerekek és, hogy az átkot az egykori legjobb barátnőjén csinálta meg akkor ott telt be a pohár.. Ráültem az ablak párkányra és az ablakon néztem ki. Egy könny csepp ment le a szememen...
Sokáig nem tudtam elaludni. Egyre jobban azon gondolkozom, hogy mit tettem. Ez vajon meg bocsátható még? Talán igen. Többiek nem haragszanak, csak a Hemsworth fivér szerintem, de őt sajnáltam az anyja miatt.Nem akartam a szememnek hinni amit láttam.
Az új házamban ébredtem reggel. A sötét zöld háló körletben a Mardekár házban. Kicsit örültem is neki, mert sok mindenkivel együtt lehetek nap mint nap, amit ezt eddig nem tehetek meg. Másrészt meg nem kell egy szobában lennem azzal a hülye tyúk Dettykével.
Fel keltem pihe puha ágyacskámból, elindultam a zuhanyzóba és lezuhanyoztam. A barna hajamat szépen kifésültem a ruhámat megigazítottam és lassacskán visszamentem a szobámba. Elemezgettem az új órarendemet, és beláttam nem hiába.
- Ennek a nőnek kell az órájára járnom? - Tűnődtem, és csóváltam a fejem, hogy felejtsék el. Bár más választásom nem volt, el kell mennem rá. Gyűlöltem, a tanárnőt mióta azt kérte tőle, átkozzam meg Acerlotot. Miért nem inkább a tanárnőt? Komolyan elegem lett ott abban a percben, hogy az egyik szerettemet átkozzam meg. Még Brendonnál is fájt volna, pedig rajta megcsináltam volna.
Amikor a tanárnő elmesélte, hogy a szüleink se voltak éppen minta gyerekek és, hogy az átkot az egykori legjobb barátnőjén csinálta meg akkor ott telt be a pohár.. Ráültem az ablak párkányra és az ablakon néztem ki. Egy könny csepp ment le a szememen...
Brendon:
- Idióta... - Mondtam neki, és még sokáig fogtam erősen a pólóját. Nem akartam a szememnek hinni. A haverom egy nőcsábász? És amit a húgom iránt érez? Ezt nem akarom elhinni... Töprengtem magamban és egyre jobban elszállt az agyam.
- Ilyet elmondani? - Még gondolkoztam, hogy elmondjam e neki, de rájöttem hogy nem a megfelelő alkalom lenne. Először is tegnap történtek miatt már így is elegem volt. Más részt, meg abból a némberből is. Még ő akarja, hogy menjek el? Kész röhej. - Szerencséd, van, hogy nincs nálam a pálcám.. neked tuti annyi lenne. Szerzek igazságszérumot, és ha legközelebb meglátlak csókolózni mással, akkor, megátkozlak annyira, hogy ne ismerjen meg senki. Fogtad? - Mondtam neki, és elengedtem a pólómat. Megfordultam, de rutinból egyet az orrára ütöttem. Reflexből. - Ezt csak azért, mert aki a szobában alszik és látta volna tuti adott volna neked. - Emlékeztettem Sonjára.
- Idióta... - Mondtam neki, és még sokáig fogtam erősen a pólóját. Nem akartam a szememnek hinni. A haverom egy nőcsábász? És amit a húgom iránt érez? Ezt nem akarom elhinni... Töprengtem magamban és egyre jobban elszállt az agyam.
- Ilyet elmondani? - Még gondolkoztam, hogy elmondjam e neki, de rájöttem hogy nem a megfelelő alkalom lenne. Először is tegnap történtek miatt már így is elegem volt. Más részt, meg abból a némberből is. Még ő akarja, hogy menjek el? Kész röhej. - Szerencséd, van, hogy nincs nálam a pálcám.. neked tuti annyi lenne. Szerzek igazságszérumot, és ha legközelebb meglátlak csókolózni mással, akkor, megátkozlak annyira, hogy ne ismerjen meg senki. Fogtad? - Mondtam neki, és elengedtem a pólómat. Megfordultam, de rutinból egyet az orrára ütöttem. Reflexből. - Ezt csak azért, mert aki a szobában alszik és látta volna tuti adott volna neked. - Emlékeztettem Sonjára.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése