2010. április 9., péntek

Brendon és Illa

Illa:

Nate bólintott rá, közben Vivvel jöttem lefele. Hallgattam, hogy elege van belőle, meg minden.
- Képzelődni én? Kérlek... Viv.... az inkább a bátyám szakterülete... - Vigyorogtam rá. Majd hallgattam ahogy a fiúk beszélgetnek és Bred, megjegyzést tesz a kis csitrire, majd Nate figyelmeztette.
- Ne veszekedjetek már, Nate tudjuk, hogy a Kiscsaj nem olyan mint az anyád, de ha Bred gerjed rá hát istenem... Tudjuk róla, hogy pedofil mit vársz? - Kérdeztem tőle, ekkor Viv előre húzott és jó elöl mentünk a fiúktól. Mondanom sem kell legalább nem hallgatthattam azt, hogy vitatkoznak.
- Figyelj, persze melletted ülök, de ez sem állapot ami most van. - Válaszoltam neki...közben bementünk az órájára.

Brendon:

Csak lestem nagyot, mikor Nate felpattant. Közölte, hogy ő nem olyan mint az anyja. Nem is akartam megkettyinteni.. miért kell mindig felhúznia? Na mindegy nem is érdekelt. A lányok elől jártak mi meg hátul kullogtunk és hallgathattuk, hogy Nate-nek mennyire elege van Nielből, és társai. Nagyteremhez érve leültünk. Igaz én nem voltam éhes mert reggeliztem, de a többieket megvártam.Aztán mentünk, órára kicsit lemaradtam a fejemben csak a reggeli dolog járt. Tim és Angelina. Majd amint meghallottam haverom hangját odaléptem melléjük.
- Ugyan miért mennék Illához? Idióta barom állat... Azt hiszed elmondok ilyesmit a húgomnak? - Kérdeztem tőle még egyszer... Majd megfogtam a két srác karját és mielőtt bementünk volna a Cafka órájára, az ajtó mögé álltam velük.
- Drága Nate barátom, hogy tud miről van szó... Ez a majom, reggel egy másik csajjal csókolozott a húgom helyett... Erre varrjál gombot... Ezek után csodálhatja, hogy fél ha eltünök mert azt hiszi rögtön rohanok. Ilyet még el sem mondanék neki, könyörgöm. - Meséltem el Natenek a történteket és közben ökölben volt a kezem, és önkontroll hatást gyakoroltam magamban, hogy el ne durranjon a fejem.
Ez járt csak a fejemben.
- Nate... ammit még a klubhelyiségben mondtál, tudod milyen vagyok csak aggódom. Viszont ne haragudjatok, de én kihagyom a hárpia óráját Menjetek csak be nyugodtan.Majd az Sv-re betoppanok.- Mondtam, Colenak meg, Timnek. Ekkor elővettem egy cédulát, és ezt írtam a papírra rá:

Nate!

Tudom, mit mondtál, nem csinálok hülyeséget. Megkeresem a húgodat egy kicsit elbeszélgetek vele a történtekről, ha gondolod vihetek, egy felvevőt és lejátszhatom majd neke higyj a haverodnak!
Ha most nem bízol meg bennem, akkor a barátságunk mire alapul? Kérdem én? Ha vége az órának megkereshetsz, és meg fogsz nyugodni amint meglátod szimpla beszélgetést folytatok vele.

Üdv barátod, Bred.

- Csak akkor nézd meg ha nem vagyok itt. - Tettem hozzá neki, majd tovább mentem, hogy megkeressem Dettyt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése