Reggelinél, csak kedvtelenül turkáltam a rántottámban. Semmi étvágyam nem volt a reggeli események óta. Aztán Illával elindultunk az első óránkra, ami történetesen SV volt.
- Nagyszerű. Miért is Illa? Nekem tökéletesen megfelel ez a helyzet. Nem akarok vele beszélni. Egy… szépen szólva… inkább hagyjuk. – mondtam Amarillának és leültem a szokásos helyemre. Aztán elkezdtem mesélni barátnőmnek az egész reggeli esetet.
- Most komolyan? Lehet ezt érteni? Olyan gyorsak a hangulatváltásai, hogy megáll az eszem! Teljesen kikészített idegileg, mikor csak úgy ott hagyott! Ha Tim ilyen mer csinálni, üsd, agyon vagy csak szólj nekem és megteszem helyetted. – füstölögtem. Kidobáltam a cuccaimat az asztalra és sötéten néztem magam elé.
- És? Ti mit csináltatok sebastiannal?
- Nagyszerű. Miért is Illa? Nekem tökéletesen megfelel ez a helyzet. Nem akarok vele beszélni. Egy… szépen szólva… inkább hagyjuk. – mondtam Amarillának és leültem a szokásos helyemre. Aztán elkezdtem mesélni barátnőmnek az egész reggeli esetet.
- Most komolyan? Lehet ezt érteni? Olyan gyorsak a hangulatváltásai, hogy megáll az eszem! Teljesen kikészített idegileg, mikor csak úgy ott hagyott! Ha Tim ilyen mer csinálni, üsd, agyon vagy csak szólj nekem és megteszem helyetted. – füstölögtem. Kidobáltam a cuccaimat az asztalra és sötéten néztem magam elé.
- És? Ti mit csináltatok sebastiannal?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése