Brendon:
- Detty, ne haragudj… Igazad van nem tudok semmit… - Válaszoltam neki, majd utána léptem és megfogtam a karját. – Légy szíves, ne menj… nem akartalak megbántani. Kérlek bocsás meg. Illa fejével, meg beszélek, nem akarta ő ezt csinálni, elvesztette a fejét. – Válaszoltam neki, majd a falhoz löktem, és szinte egész közel voltunk egymáshoz. Nem hagyhattam, hogy elmenjen, ráadásul sírni kezdett. Lehet, hogy elkényeztetett hisztis picsa, Detty, de volt benne valami ami még is megfogott. Kicsit közelebb ereszkedett az ajkam az övéhez, és gyengéden megcsókoltam. Jól esett, mi több sosem, volt még ilyen varázslatos ez a csók.. Majd, abbahagytam, és közvetlen a két szemébe néztem Dettynek.
- Jól áll mikor elpirulsz, szerintem ne menjél órára már úgyis mindegy. – Mondtam neki, kedves hangon, majd folytattam a monológot. – Úgyis azt hiszem beszélnünk kell… - Fejeztem be, majd az arcára adtam egy puszit, és elvigyorogtam.
- Detty, ne haragudj… Igazad van nem tudok semmit… - Válaszoltam neki, majd utána léptem és megfogtam a karját. – Légy szíves, ne menj… nem akartalak megbántani. Kérlek bocsás meg. Illa fejével, meg beszélek, nem akarta ő ezt csinálni, elvesztette a fejét. – Válaszoltam neki, majd a falhoz löktem, és szinte egész közel voltunk egymáshoz. Nem hagyhattam, hogy elmenjen, ráadásul sírni kezdett. Lehet, hogy elkényeztetett hisztis picsa, Detty, de volt benne valami ami még is megfogott. Kicsit közelebb ereszkedett az ajkam az övéhez, és gyengéden megcsókoltam. Jól esett, mi több sosem, volt még ilyen varázslatos ez a csók.. Majd, abbahagytam, és közvetlen a két szemébe néztem Dettynek.
- Jól áll mikor elpirulsz, szerintem ne menjél órára már úgyis mindegy. – Mondtam neki, kedves hangon, majd folytattam a monológot. – Úgyis azt hiszem beszélnünk kell… - Fejeztem be, majd az arcára adtam egy puszit, és elvigyorogtam.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése