Brendon:
-Nem,nem nézek másként... Ha szeretnéd, leveszem ezt a terhet rólad. Megfelelő időben egyszer közösen elmondjuk neki. Ne haragudj, csak mostanában össze jöttek a dolgok, elég ciki ha egy férfi sír... - Mondtam neki, és közben láttam elindult kifelé.
Rögtön felpattantam, és utána indultam: - Héé, ilyen könnyen nem szabadulsz. - Mondtam neki, majd megfogtam és a falhoz döntöttem. - Szerintem, ne menjünk a többiekhez, éppen nyugis helyen vagyunk. Mit gondolsz erről? - Feltettem neki a kérdést és közben megcsókoltam. Ajkunk össze ért. Egész kellemes volt... Vagy pár percig lehettünk így. Pólója alá nyúltam, és nem engedhettem el.
- Nos, patt helyzet... - Mondtam neki, vigyorogva és közben felemeltem és a kanapéhoz cipeltem. Lefektetem. - Van egy ötletem mit gondolsz erről? - Kérdeztem tőle és közben levettem a pólóját, és megint megcsókoltam.
-Nem,nem nézek másként... Ha szeretnéd, leveszem ezt a terhet rólad. Megfelelő időben egyszer közösen elmondjuk neki. Ne haragudj, csak mostanában össze jöttek a dolgok, elég ciki ha egy férfi sír... - Mondtam neki, és közben láttam elindult kifelé.
Rögtön felpattantam, és utána indultam: - Héé, ilyen könnyen nem szabadulsz. - Mondtam neki, majd megfogtam és a falhoz döntöttem. - Szerintem, ne menjünk a többiekhez, éppen nyugis helyen vagyunk. Mit gondolsz erről? - Feltettem neki a kérdést és közben megcsókoltam. Ajkunk össze ért. Egész kellemes volt... Vagy pár percig lehettünk így. Pólója alá nyúltam, és nem engedhettem el.
- Nos, patt helyzet... - Mondtam neki, vigyorogva és közben felemeltem és a kanapéhoz cipeltem. Lefektetem. - Van egy ötletem mit gondolsz erről? - Kérdeztem tőle és közben levettem a pólóját, és megint megcsókoltam.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése