2010. április 25., vasárnap

Viv

Esküszöm, megtanulok legilimentálni, mert az nélkül egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy mi baja van. Mégis miért nem kviddicsezhetnk? Ez tiszta hülyeség és akkor is nekem van igazam. Megborzongtam mikor végigsimított a hátamon és engedtem, hogy magához húzzon. Ennek ellenére nagyon csúnyán néztem rá.
- Mindig ezt csinálod. Ha nem akarsz válaszolni valamire, felveszed a sexy mosolyt és várod, hogy beájuljak. – Ami általában be is válik, tettem hozzá gondolatban. – Ne tereld a témát, mert addig nem kapsz semmit, amíg meg nem, mondod, hogy miért nem engeded, hogy játszak. – néztem rá durcásan. Jajj anyukám, kicsit elhamarkodott döntés volt. Próbáltam nem a szájára figyelni, mert volt egy olyan érzésem, hogy nem sokáig bírnám tartani magam, ha nem fordítom el a tekintetemet. Meg fogok bolondulni és ez nem vicc! Wáá! Én nem bírom ezt! Kibújtam az öleléséből, a hátára fordítottam és rátámaszkodtam a mellkasára.
- Szóval? Most tiéd a döntés, kellek neked vagy nem? Csak egy választ akarok… - néztem rá édesen, miközben egy szőke hajtincsét csavargattam.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése