Tim
Lehuppantam a helyemre és a kígyómat kínozgattam amit nem régen varázsoltam. Jó érzés volt ,hogy valamin levezethetem dühömet. Persze ezt rá nem mondhatom. Figyeltem ahogy Nate kivonul a teremből. Utána akartam indulni ,de végül úgy döntöttem ez Brendon ügye. Mikor viszont a lányok is kivonultak ,már engem is piszkálgatni kezdett a dolog.
- Engem már meg sem vártok? - Hordtam le őket mikor kiértem. Szokásomhoz híven csak kisétáltam a teremből indokot nem adva rá.
- Megkeressük a két hülyét? - Vigyorogtam a lányoknak ,de már ragadtam meg csuklójukat és húztam is magam után őket.
- Lám lám... - Mondtam mikor rájuk találtam. - Invito pálcák! - Mondtam és már röppentek is felém a kicsi fadarabok. - El lehet ezt erőszak nélkül is intézni. Nevettem és helyet foglaltam a padon ami az események közelében helyezkedett. - De persze bunyózhattok is. Én szívesen nézem. - Mosolyogtam rájuk.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése